Jak vybrat správný

šetřič

nezávazná poptávka

Šetřiče do svých domácností a firem instalujeme proto, aby významně šetřily spotřebu vody bez ztráty komfortu při spotřebě vody. Na jaké parametry se zaměřit, abyste vybrali správnou značku, která vám bude dobře a hlavně dlouho dobře sloužit?

HLAVNÍ PARAMETRY, KTERÉ ZVÁŽIT PŘI VÝBĚRU ŠETŘIČE VODY

1. Úspora vody

2. Cena a návratnost

3. Jednoduchá instalace

4. Unikátní nastavitelnost průtoku

5. Antivápennost – ochrana proti vodnímu kameni

6. Antivandal provedení

7. Zdravotní nezávadnost a certifikace

8. Životnost, záruka a údržba

9. Komfort proudu bez kompromisů

10. Velikost závitu a způsob užívání

Množství uspořené vody záleží jen na vás. Ze zkušeností víme, že lze pohodlně dosáhnout až 50% úspory množství spotřebované vody. Například při běžném sprchování protéká hadicí až 25 l/min, s naším šetřičem můžete redukovat množství až na 6 l/min a nebo si raději dopřát až 14 l/min. Záleží jen na vašich preferencích. Obdobně můžete splachovat jen 0,5 l vody nebo pohodlně zvolit vyšší průtok dle aktuální potřeby. Průtok každého našeho šetřiče lze kdykoli změnit dle aktuálních preferencí, a to ze zn. WATERSAVERS dělá jedničku na celosvětovém trhu.

uspora vody

2. cena a návratnost

Vybrat nejlevnější řešení nemusí odpovídat očekávané kvalitě a vlastnostem. Česká značka WATERSAVERS si však zakládá na nejvyšší kvalitě v kombinaci s dostupnou cenou. Výsledkem je rychlá návratnost v řádech týdnů, maximálně několika málo měsíců.

3. Jednoduchá Instalace

Zvládnete vyměnit žárovku? Pak zvládnete nainstalovat i naše šetřiče. Navíc všechny produkty obsahují podrobné návody. U nás na webu najdete také obrázkové návody a instruktážní videa. K instalaci nepotřebujete ani žádné speciální vybavení, stačí sílu v rukou nebo si můžete pomoci kleštěmi.

Instalace setricu

4. Unikátní nastavitelnost průtoku

Každý jsme jiný, někdo chce šetřit víc, jiný míň. I na to šetřiče WATERSAVERS pamatují a v tom jsou na světě unikátní. Všechny spořiče i WC STOP jsou přednastaveny již z továrny. Vy však díky sofistikovanému systému různých velikostí O-kroužků či válečků ve WC STOPu můžete spotřebu vody kdykoli regulovat dle své potřeby. Také úprava průtoku je jednoduchá a zvládnete ji sami. Více o možnostech nastavení průtoku si můžete přečíst na této stránce.

nastaveni prutoku

5. Antivápennost – ochrana proti vodnímu kameni

Naše šetřiče jsou navrženy tak, že odpuzují vodní kámen, a to díky použitým technologiím i unikátním výrobním postupům. Vodní kámen se na výrobcích ani po letech používání neusazuje a neznehodnocuje šetřiče. I v prostředí s extrémně tvrdou vodou šetřiče WATERSAVERS obstojí. Jednou za čas je na chvíli ponořte do octové vody, vrstvička vodního kamene zmizí a vy můžete šetřič používat dál. Nemusíte se tedy obávat, že budete muset sítka perlátorů brzo měnit či je odstraňovat úplně. Některé konkurenční značky také o svých výrobcích říkají, že jsou antivápenné, ale jedním dechem dodávají, že je potřeba usazený vodní kámen pomocí speciálního “klíče” odstraňovat. WATERSAVERS si zakládá na jednoduchostí a dlouhodobému komfortu používání bez nevzhledného usazeného vodního kamene.

Stary perlator

6. Antivadnal – ochrana před odcizením

Šestřiče WATERSAVERS si mohou oblíbit i nenechavé ruce návštěvníků penzionů, hotelů nebo veřejných prostor. I proto je možné objednat speciální řadu ANTIVANDAL, která je chráněná proti odcizení. Instalační klíč je součástí balení. I v tomto parametru je WATERSAVERS o krok napřed před konkurencí.

watersavers

7. Zdravotní nezávadnost a certifikace

Zdravotní nezávadnost použitých materiálů je při styku s pitnou vodou prioritní. I proto je kvalita použitých materiálů a jejich dlouhodobá stabilita tak důležitá. Je běžné, že obyčejné perlátory během dvou let zkorodují a jsou tedy zdravotně závadné. Navíc se v takovém perlátoru udržují bakterie, které vodu mohou kontaminovat např. životu nebezpečnou Legionellou. Části šetřiče WATERSAVERS, které přichází do styku s vodou, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného plastu a jsou odolné vůči chemikáliím i teplotám do 179°C. Šetřiče jsou astestované pro svou zdravotní nezávadnost a použití v pitné vodě.

zdravá voda

8. Životnost, záruka a údržba

Všichni si přejeme, aby nám věci sloužily dlouhá léta. Šetřiče WATERSAVERS jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, ověřenými výrobními postupy a jsou chromované dvojnásobnou vrstvou. I proto dáváme 5letou záruku, ale víme, že bez problémů denně slouží 10 let…počítejte s životností minimálně 20 let. I díky tomu jsou naše šetřiče mnohem oblíbenější než obyčejné perlátory, kde po dvou leté záruce musíte měnit. Aby vám naše šetřiče dlouho a dobře sloužily, doporučujeme čas od času propláchnout sítko, obzvlášť v oblastech s nižší kvalitou vody. Zanesené sítko poznáte podle zhoršeného průtoku. Ideálně je propláchnout sítko 1x za půl roku nebo dle potřeby.

záruka kvality

9. Komfort proudu bez kompromisů

I s menším množstvím protékající vody můžete zažít maximální komfort při sprchování či mytí rukou. Šetřiče WATERSAVERS nejprve vodu zredukují, pak proud usměrní a nakonec provzdušní. Voda tak teče po obvodu dutého válce. Pocitově se tak pro uživatelů na komfortu silného proudu vody v podstatě nic nemění. Navíc je možné představený průtok kdykoli změnit.

Perlátor Watersavers

10. Velikost závitu a způsob užívání

Před objednáním šetřiče správně zvolte velikost závitu a druh závitu. Doporučujeme odinstalovat současný perlátor – zjistíte, zda máte vnitřní nebo vnější závit. Zejména u designových baterií ověřte velikost šroubení. Stačí ke šroubení přiložit pětikorunu, a pokud je šroubení přibližně stejně velké, máte vyhráno. U vanových baterií ověřte, zda mají klasický 1/2 “ závit. Opět jednoduše přiložte zespodu jednikorunu a pokud je stejně velká, můžete objednat. U dřezových baterií můžete sáhnout také po výkyvných šetřičích, díky nimž bude moci směřovat vodu do stran. U sprch pak místo šetřiče v podobě mezikusu můžete vyměnit rovnou celou vysokopevnostní sprchovou hadici s již zabudovaným šetřičem. Jednoduše tak vyměníte kus za kus.

Vodovodní baterie
Vodovodni kouhoutky

Zeptejte se nás

zájem

Water Future
info@waterfuture.cz

+420 702 460 249

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!