Instalace a údržba JEDNOTKY STABFOR® 

nezávazná poptávka

Instalace a údržba jednotky STABFOR® 

Jednotka STABFOR® je ideální pro domácnosti, bytové domy, firmy, hospodářské a průmyslové objekty a další. Instalaci jednotky STABFOR® může provést každý zkušený instalatér. Pokud však nemáte svého instalatéra, máme pro vás řešení. 

Kontakty na specializované techniky:

 • Jan Klouček +420 720 131 575
 • Společnost Garstoni +420 774 407 061

Domácí filtr a jednotka stabfor

Instruktážní videa 

JAK FUNGUJE JEDNOTKA STABFOR®

VÝMĚNA VLOŽKY V JEDNOTCE STABFOR®

VÝMĚNA UV LAMPY V JEDNOTCE STABFOR®

NÁVOD NA ÚDRŽBU JEDNOTKY STABFOR®

NÁVOD NA INSTALACI JEDNOTKY STABFOR®

KLÍČOVÁ FAKTA O INSTALACI A ÚDRŽBĚ

 • Univerzální použití: jednotka STABFOR® je vhodná pro všechny rozvody vody.
 • Bezobslužný provoz a minimální údržba: Výměna UV lampy se mění 1x ročně a výměnný set 1 x za 2 roky (velikost S). Výměna je jednoduchá a může ji zvládnout každý podle videonávodu. Doporučujeme však využít profesionálního instalatéra s oprávněním zacházet s elektrickými zařízeními.
 • Životnost a ekologie: Jednotky mají životnost minimálně 20 let, přičemž při jejich funkci nevzniká žádná odpadní voda.
 • Různé velikosti pro různé potřeby: Vyrábíme jednotky v různých velikostech. Pro většinu domácností je vhodný typ S, který dokáže komplexně ošetřit vodu až v třígeneračním rodinném domě. Další typy jsou přizpůsobeny individuálním potřebám klienta.

TECHNOLOGIE

Česká jednotka, kombinuje pět vlastních unikátních technologií, které z výrobku činí exkluzivní jednotku na úpravu a filtraci pitné vody.

 • Speciální částice v keramickém nátěru vložky částice jsou pevně ukotveny na nerezových vložkách. Tyto různé druhy částic jsou nabíjeny pomocí UV záření a generují až bilióny reakcí v jedné sekundě. Např. fotokatalytická oxidace, vzniká ozón, kyslík, volný vodík a další.
 • UV záření – slouží jako zdroj energie pro částice a zároveň eliminuje nežádoucí bakterie.
 • Vířivá technologie – za pomocí lopatek, umístěných na vložkách, vzniká v jednotce víření, které napomáhá energetizaci vody a změně struktury vodního kamene.
 • Přesné rozměry zařízení – využívá se principů φ – zlatého řezu, π – Ludolfova čísla a dalších konstant (posvátná geometrie). Zajišťují správný průtok a dobu zdržení vody v zařízení.
 • Stabilizátory – keramické útvary (kuličky, trubičky) s nátěrem z různých druhů částic, zajišťují finální energetickou úpravu vody a její dlouhodobou stabilizaci (skladování).

Vstupte do světa STABFOR® a užijte si bezstarostný provoz a kvalitní vodu! Připojte se k nám a investujte do budoucnosti vaší vody.

Jednotka STABFOR®  není obyčejný filtr na pitnou vody. Je to průtokové zařízení, které komplexně harmonizuje vodu, vytváří z ní ,,strukturovanou živou vodu, mikrobiálně ji stabilizuje. Výsledkem je chutná, přirozeně čistá voda jako z nejlepších zdrojů přírody.

Přečtěte si reference našich spokojených klientů

Společnost Water Future mne překvapila odborností a produkty, které nabízejí. Hledala jsem dlouho možnost, jak pro celou naši rodinu zabezpečit kvalitní vodu, protože si uvědomuji její důležitost. Myslím si, že pro zdraví udělá člověk cokoliv. Díky za Vaši přátelskou odezvu a už se těšíme na parlátory 🙂 Jiřka

Jiřina Vávrová

Manager prodeje, Albert

Děkuji za tuto možnost mít pro nás, moji rodinu, lidi i planetu. Zdravou vodu, kterou nám čistí jednotka máme doma od listopadu. Je nejen opravdu dobrá, lahodná, jemná a chutná. Díky ní ji i více šetříme, protože nám opravdu chutná, je nám líto vylít jakýkoli zbytek jen tak, raději s ním zalejeme kytky nebo schováme na další dny.
Má blahodárné účinky na naši kůži. Je vláčná, není vysušená, synovi téměř zmizel ekzém a manželovi plíseň, které se nemohl zbavit několik let.
Švagr, který je velký ekzematik  pozná rozdíl i po jednom osprchování, když k nám přijede na víkend, naposledy to shrnul: Buď sem přestaneme jezdit, nebo si jednotku koupíme také :-).
Děkuji a velmi doporučuji.  Andrea Hošpesová

S produktem pro úpravu vody jsem spokojená. Testujeme si ho doma, protože jsme v tom s přítelem odborníci a musím říci, že za celou dobu jsme nenarazili na žádnou závadu, dokonce nám voda chutná víc, než jsme si mysleli. Rozdíl byl cítit téměř okamžitě. Líbí se mi, že myslíte na úsporu vody nejen v peněženkách, ale i pro Zem. Jen tak dál, jste super

Věra Vránková

Realitní Makléř, reality

Zeptejte se nás

Zaškrtněte

Water Future
info@waterfuture.cz

+420 702 460 249

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!