Voda je medicína budoucnosti

Víte, jakou kvalitu má voda, kterou pijete? Přemýšlíte, kolik zbytečných litrů vody necháte každý den protéct aniž byste je jakkoli použili? 

Napadají vás tyto a podobné otázky, třeba právě ve chvíli, kdy pouštíte vodovodní kohoutek, abyste si nalili skleničku životabudiče? Možná raději sáhnete po balené vodě, protože ta kohoutkova se prostě “nedá pít”. 

Vítejte ve Water Future

Zajímáme se o vodu, kterou pijeme, která nás obklopuje. Voda je všude kolem nás, je to tekutina, bez které by nebyl život na planetě. Vodu potřebujeme k vaření, zalévání rostlin, praní, úklidu, v průmyslu…prostě každý den. 

Proč nás zajímá voda, kterou pijeme?

Nejdřív byla naší ústřední myšlenkou snaha edukovat širokou veřejnost o zhoršující se situaci s kvalitou vody na této planetě. Problém s oceány plnými plastů možná některým lidem připadá vzdálený, protože v Česku moře nemáme. Máme však znečištěné řeky, rybníky i nádrže, do kterých čas od času někdo “omylem” vypustí chemikálie, které se mu doma nebo při výrobě nehodí.
Kohoutková voda už také není co bývala, a tak lidé čím dál častěji volí balenou vodu v domnění, že si dopřávají vyšší kvalitu.

Kvalita vody nám není lhostejná. Lidé se nás často na přednáškách ptali, jak mohou začít šetřit či čistit vodu, jak mohou přispět ke zlepšení stavu vody, a tak jsme se rozhodli nabízet produkty, které jsme osobně otestovali, za jejichž kvalitou si stojíme. Víme, že každou vyčištěnou kapkou vody, kterou vrátíme do přírody, nebo kterou nespotřebujeme, každý z nás může malými krůčky přispívat k ozdravení naší planety a k návratu k původní zdravé vodě. 

Pijme kohoutkovou doma i v práci

Voda je život, je to náplň našich dní, vodu milujeme, protože si uvědomujeme, jak křehká je. I proto intenzivně přednášíme pro dospělé i děti, s vášní mluvíme o tom, jak všichni můžeme každý den vodou hospodařit, čistit ji, abychom opět bez obav mohli pít a používat tu obyčejnou kohoutkovou. 

Jako velký bonus nám bude lehčí planeta o spoustu zbytečných plastových lahví, které si nekoupíme.

Díky našim produktům můžete začít u sebe, doma, ve firmě, je to jednoduché.

Pitná a zdravá voda
Ušetřete až 50 % vody každý den (doma, ve firmě nebo instituci)

Šetříme a čistíme pitnou vodu

Jmenujeme se anglicky, ale většina našich produktů pochází z Česka.

Do našeho portfolia jsme vybrali skvělé české patentované technologie, např. jednotky na čištění a úpravu vody STABFOR, které používají inovativní nano technologii.  Díky nim a dalším našim technologiím můžete doma i ve firmě pít opravdu čistou, mikrobiálně stabilizovanou vodu, která vám bude medicínou již nyní. Skvělou zdravou vodu si pak s láskou načepujete přímo z vašeho kohoutku do designové skleněné lahve Soul Bottles.

Šetřiče vody WATERSAVERS

Také pochází z českých rukou. Nejvíce na nich oceníte až 70% úsporu, vody tak bude dost pro lidi i přírodu.  K čištění i šetření vody v domácnostech i firmách přistupujeme individuálně, abychom si byli jistí, že vše funguje jak má. Začněte i vy šetřit vodu s WATERSAVERS.

Pitná voda
O nás 1

Monika Zítková

monika@waterfuture.cz

Voda je element nejen s možností uzdravovat, ale taky přežít. Vnímám to jako možnost přinést zajímavosti lidem nejen jak to je, ale tím že necukrujeme realitu ukazujeme pravdivou tvář dnešní doby.

Víte, že … 

Voda má paměť, pamatuje si vše s čím se na cestě potkala (včetně chemikálií).

O nás 2

Kateřina Cermanová

katka@waterfuture.cz

Voda je nejdůležitější složkou pro zdraví člověka i naší planetu. Projekt Water Future mě získal pro svůj záměr a cíl, který jsme vytvořili. U sebe už jsme začli, ale co dál? Jak můžeme přispět ke zlepšení vody my? To je teď naše další cesta….

Zeptejte se nás,

jak čistit a spořit právě vaši vodu.

Zaškrtněte

Děkujeme

 

Děkujeme, že jste došli až sem. Rádi bychom vám poskytli veškeré informace i přes telefonní hovor. Prosíme, neváhejte se nás obrátit a my vás budeme obratem kontaktovat.

Water Future
info@waterfuture.cz

+420 702 460 249

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!