Water Future

Voda je medicína budoucnosti

Naším posláním je zvýšit povědomí o současné situaci vody na zemi, jaký to má dopad na zdraví a jak můžeme přispět k celkovému zlepšení. Ať už návratu zdraví našeho těla, či snížení spotřeby vody.

Víme, že nestačí jen chtít, ale je třeba začít změnou u každého z nás.

Naše hodnoty: transparentnost, otevřenost, kvalita, zdraví, šetrnost k životnímu prostředí, udržitelnost zdrojů.

Voda je živá bytost!

Water Future je nová společnost

vznikla z potřeby mladých lidí, kteří se zajímají o budoucnost naší planety. Jsme mladí, inovativní lidé a uvědomujeme si, že voda není samozřejmostí a kvalita vody i zdroje planety se snižují. Základní otázky, které jsme si položili byly: Jak jsme na tom s vodou? Budeme mít co pít za pár let? Jakou vodu pijeme? Je opravdu čistá?

A z toho se zrodil náš projekt o vodě

Hledali jsme kvalitní řešení

taková, která zlepšují život člověka i planety. Cílíme na ekologické a inovativní produkty, se zaměřením na životní prostředí, úsporu vody i financí domácností, což má dopad na zajištění kvality k návratu našeho zdraví i přírody.

Není produkt jako produkt

Směřujeme k návratu

zdravého životního prostředí: voda, země, lesy, louky, stromy, vzduch i díky tomu, že spolupracujeme se stejně naladěnými   společnostmi, které mají stejný cíl. Upřednostňujeme české společnosti. Propojujeme tyto oblasti, aby pracovaly synchronně pro člověka i pro planetu. 

Nestačí jen chtít, musíš začít u sebe

O nás 1

Monika Zítková

monika@waterfuture.cz

Voda je element nejen s možností uzdravovat, ale taky přežít. Vnímám to jako možnost přinést zajímavosti lidem nejen jak to je, ale tím že necukrujeme realitu ukazujeme pravdivou tvář dnešní doby.

Víte, že … ?

Voda má paměť, pamatuje si vše s čím se na cestě potkala (včetně chemickálií).

O nás 2

Kateřina Cermanová

katka@waterfuture.cz

Voda je nejdůležitější složkou pro zdraví člověka i naší planetu. Projekt Water Future mě získal pro svůj záměr a cíl, který jsme vytvořili. U sebe už jsme začli, ale co dál? Jak můžeme přispět ke zlepšení vody my? To je teď naše další cesta….

Produkty vybíráme pečlivě. Nejdříve je vyzkoušíme a podrobíme našim zátěžovým zkouškám.

Vybíráme TOP výrobky z každé oblasti spojené s vodou:

Šetříme vodu i vaší peněženku, přinášíme produkty pro kvalitní a zdravou vodu, spolupracujeme s výrobci designových skleněných lahvích aj.

Dbáme na kvalitu života a zdraví prospěšné produkty.

Spolupracujeme s nejlepšími českými a zahraničními výrobci. Je pro nás velmi důležitá návratnost a úspora vody, stejně jako zdravá voda.

Uvědomujeme si. že voda není jen téma, ale je to především životní styl.

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!