Water Future

Voda je medicína budoucnosti

Naším posláním je zvýšit povědomí o současné situaci vody na zemi, jaký to má dopad na zdraví a jak můžeme přispět k celkovému zlepšení. Ať už návratu zdraví našeho těla, či snížení spotřeby vody.

Víme, že nestačí jen chtít, ale je třeba začít změnou u každého z nás.

Naše hodnoty: transparentnost, otevřenost, kvalita, zdraví, šetrnost k životnímu prostředí, udržitelnost zdrojů.

Voda je živá bytost!

Water Future je nová společnost

vznikla z potřeby mladých lidí, kteří se zajímají o budoucnost naší planety. Jsme mladí, inovativní lidé a uvědomujeme si, že voda není samozřejmostí a kvalita vody i zdroje planety se snižují. Základní otázky, které jsme si položili byly: Jak jsme na tom s vodou? Budeme mít co pít za pár let? Jakou vodu pijeme? Je opravdu čistá?

A z toho se zrodil náš projekt o vodě

Hledali jsme kvalitní řešení

taková, která zlepšují život člověka i planety. Cílíme na ekologické a inovativní produkty, se zaměřením na životní prostředí, úsporu vody i financí domácností, což má dopad na zajištění kvality k návratu našeho zdraví i přírody.

Není produkt jako produkt

Směřujeme k návratu

zdravého životního prostředí: voda, země, lesy, louky, stromy, vzduch i díky tomu, že spolupracujeme se stejně naladěnými   společnostmi, které mají stejný cíl. Upřednostňujeme české společnosti. Propojujeme tyto oblasti, aby pracovaly synchronně pro člověka i pro planetu. 

Nestačí jen chtít, musíš začít u sebe

O nás 1

Lukáš Uhlíř

lukas@waterfuture.cz

Voda je pro mě základní komodita pro život, uvnitř těla. Tedy je to fakt, který přečnil všechno co dneska existuje. Život sám. Water Future je základna pro zdravý život, úsporu peněženky i vody samotné a kvalitní voda.

O nás 2

Kateřina Cermanová

katka@waterfuture.cz

Voda je nejdůležitější složkou pro zdraví člověka i naší planetu. Projekt Water Future mě získal pro svůj záměr a cíl, který jsme vytvořili. U sebe už jsme začli, ale co dál? Jak můžeme přispět ke zlepšení vody my? To je teď naše další cesta….

O nás 3

Monika Zítková

monika@waterfuture.cz

Voda je element nejen s možností uzdravovat, ale taky přežít. Vnímám to jako možnost přinést zajímavosti lidem nejen jak to je, ale tím že necukrujeme realitu ukazujeme pravdivou tvář dnešní doby.

Produkty vybíráme pečlivě. Nejdříve je vyzkoušíme a podrobíme našim zátěžovým zkouškám.

Vybíráme TOP výrobky z každé oblasti spojené s vodou:

Šetříme vodu i vaší peněženku, přinášíme produkty pro kvalitní a zdravou vodu, spolupracujeme s výrobci designových skleněných lahvích aj.

Dbáme na kvalitu života a zdraví prospěšné produkty.

Spolupracujeme s nejlepšími českými a zahraničními výrobci. Je pro nás velmi důležitá návratnost a úspora vody, stejně jako zdravá voda.

Uvědomujeme si. že voda není jen téma, ale je to především životní styl.

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!