100% Esenciální oleje

Díky citlivému zpracování lisováním či parní destilací, jsou oleje účinnější než rostliny, ze kterých se získávají.

Věda 

Špičkové vlastní laboratoře, více jak 50 odborně vyškolených a kvalifikovaných pracovníků, ale i nezávislí světoví odborníci se podílejí na kvalitě těchto olejů. Každá složka se pečlivě testuje a kontroluje. Kontrola kvality zkoumá soubor fyzikálních, chemických a mikrobiologických vědeckých testů pro přesné výsledky. 

Využití zdrojů 

Zásady partnerství hrají klíčovou roli pro utvoření celku. Všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství, ať se jedná o vlastní farmy, partnerské či certifikované zemědělce a všechny procházejí důležitým testováním – pokud normy nesplňují, je várka odmítnuta. Společnost využívá i názoru a kontroly třetích stran.

Normy

Součástí poslání je zodpovědné konání, kdy se zcela bezpodmínečně jedná o udržitelnost získávání rostlin, zvyšování úrovně komunit, které se na přípravě podílejí, ale i dodržení enviromentálních zákonů. Společnost YL velmi striktně vybírá své partnery, kteří vyrábějí čisté esenciální oleje eticky a legálně.

Poslání Seed to Seal®


Tyto esenciální oleje využívají miliony lidí na celém světě a nejen díky tomu společnost YL velmi dbá na přísné normy a přísné plnění daných specifikací.

Výsledkem je konečný produkt, o němž víte, že vznikl díky uvědomělému využití zdrojů, vědy a norem – třem pilířům Seed to Seal.

Dodržují se globální předpisy, jež obsahuje povinný soubor směrnic a zásad. 

Pro společnost Young Living je čistota a účinnost tím nejzásadnějším, proto se tým pro výzkum a vývoj zabývají novými metodamy testování, které pomáhají zajistit kvalitu produktů.

Etický kodex

Zásady a postupy

Protikorupční politika

Příručka zaměstnance

Dodržení environmentální politiky

Esenciální oleje 1
Esenciální oleje 2

Objevte kouzlo přírody v lahvičkách olejů Young Living

Tyto aromatické, 100% čisté esenciální oleje získávané parní destilací, lisováním za studena nebo sběrem pryskyřice jsou skvělými partnery pro radost, uvolnění napětí, ale i ucpaného nosu nebo osvěžením pro vaše buňky.  

Esenciální oleje jsou známé již tisíce let. Používají se nejen ke kosmetickým účelům, ale také pro své účinky duchovního a citového povznesení. 

Díky citlivému zpracování lisováním či parní destilací, jsou oleje účinnější než rostliny, ze kterých se získávají. 

 

Esenciální olej Máta peprná

Doplněk stravy s esenciálním olejem Peppermint Plus (Mentha piperita) má výraznou, ochlazující chuť a mezi jeho přínosy patří blahodárné účinky na trávicí soustavu, podporuje správné trávení a navíc skvěle chutná. Mějte svůj olej Peppermint Plus od Young Living ve spíži jako dochucovací prostředek a doplněk stravy.

Peppermint Plus, součást naší řady Plus pro kulinářské a stravovací využití, je univerzální olej s velmi oblíbenou chutí. Olej Peppermint Plus pomáhá jakožto doplněk stravy posílit trávicí procesy. Díky této vlastnosti je skvělým způsobem, jak začít den či ukončit hostinu. Olej Peppermint Plus dále podporuje optimální fungování dýchací soustavy.

Smíchaný s vodou má příjemně osvěžující účinek.

Množství: 5 m

Skvělá chuť předurčuje tento všestranný olej jako přísadu do čaje nebo s ním můžete experimentovat při pečení.

Hlavní přínosy:

  • Pomáhá podpořit trávení
  • Podporuje optimální fungování dýchacího systému

Esenciální olej Citrón

Citrón je skvělý olej, který dokáže dodat intenzivní, dynamickou chuť mnoha jídlům. Díky své univerzálnosti použití ve sladkých i pikantních receptech si toto ovoce získalo oblibu v kuchyních celého světa. Použijte doplněk stravy esenciální olej Citón od Young Living k dochucení pikantních jídel, například ryby či kuřete, nebo sladkých, například cukroví a koláče.

Olej Lemon Plus má intenzivní chuť. Místo aromat či odšťavňování použijte tento olej Lemon Plus jako pohodlný způsob, jak dodat pokrmům skvělou chuť. Pro začátek přidejte pouze jednu kapku oleje.

Hlavní přínosy:

  • Zklidňuje ústa a hrdlo
  • Zmírňuje podráždění v krku a hltanu
  • Zklidňuje a působí příjemně v krku, hltanu a hlasivkách

Smíchaný s vodou má příjemně osvěžující účinek. 

Množství: 5 ml

 

Esenciální olej Pomeranč

  • Posilujte denně svou životní pohodu (wellness) přidáním 1–2 kapek do vegetariánské gelové tobolky a užívejte ji jako doplněk stravy.
  • Použijte ho při přípravě jídel – sladkých i pikantních – pro dodání chuti a výrazu.
  • Přidejte 2 kapky do lahve či sklenice s vodou, která získá lákavou příchuť, nebo ho smíchejte s dalšími esenciálními oleji Plus pro dosažení chuťových kombinací. Obohacení vody jedlými esenciálními oleji je skvělou možností pro každého, kdo má problém polknout tablety nebo tobolky.

Množství: 5 ml

 

Esenciální olej Levandule

Použijte esenciální olej Lavender+ (Lavandula angustifolia) pro vytvoření elegantních jídel, jimiž zapůsobíte na své přátele i rodinu. Bylina má sladkou, lehce květovou chuť, která se skvěle hodí jak k výživným, tak lehkým pokrmům. Dovolte esenciálnímu oleji Lavender+, aby dodal tuto lahodnou chuť vašim jídlům.

Ačkoli je oblíbenější se sladšími recepty, přínosy oleje Lavender+ jsou oceňovány i u slaných jídel. Levandule je vlastně někdy obsažena ve slavných Provensálských bylinkách společně s majoránkou, tymiánem, oreganem a rozmarýnem. Dejte klasice nové kouzlo, například kuřeti, jehněčímu nebo i bramborám.

Stačí troška, která povýší chuť celého vašeho pokrmu. Abyste to nepřehnali, začněte s malým množstvím. Zkuste ponořit do esenciálního oleje párátko a pak jím zakružte v připravovaném jídle.

 

 

Esenciální oleje 2

Kdykoli držíte lahvičku našich silných esenciálních olejů, máte v rukou čistý výtažek z přírody!“

Abyste znovu objevili klid, rovnováhu a radost, používejte tyto esenciální oleje a směsi k rozptylování, ve zklidňujících koupelích, při masáži, k inhalaci nebo je nanášejte lokálně

Pro objednání nás kontaktujte

+420 702 460 249

info@waterfuture.cz

Forum Karlín - Work Lounge, Pernerova 51, Praha

Nyní je čas navrátit se zpět k přírodě

V průsečíku špičkového výzkumu a tradiční moudrosti vám přírodní řešení společnosti Young Living umožňují omezit kontakt s chemikáliemi, obohatit váš život a získat zpět vaši přirozenou krásu.

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!