100% Esenciální oleje

Díky citlivému zpracování lisováním či parní destilací, jsou oleje účinnější než rostliny, ze kterých se získávají.

Věda 

Špičkové vlastní laboratoře, více jak 50 odborně vyškolených a kvalifikovaných pracovníků, ale i nezávislí světoví odborníci se podílejí na kvalitě těchto olejů. Každá složka se pečlivě testuje a kontroluje. Kontrola kvality zkoumá soubor fyzikálních, chemických a mikrobiologických vědeckých testů pro přesné výsledky. 

Využití zdrojů 

Zásady partnerství hrají klíčovou roli pro utvoření celku. Všechny suroviny pocházejí z ekologického zemědělství, ať se jedná o vlastní farmy, partnerské či certifikované zemědělce a všechny procházejí důležitým testováním – pokud normy nesplňují, je várka odmítnuta. Společnost využívá i názoru a kontroly třetích stran.

Normy

Součástí poslání je zodpovědné konání, kdy se zcela bezpodmínečně jedná o udržitelnost získávání rostlin, zvyšování úrovně komunit, které se na přípravě podílejí, ale i dodržení enviromentálních zákonů. Společnost YL velmi striktně vybírá své partnery, kteří vyrábějí čisté esenciální oleje eticky a legálně.

Poslání Seed to Seal®


Tyto esenciální oleje využívají miliony lidí na celém světě a nejen díky tomu společnost YL velmi dbá na přísné normy a přísné plnění daných specifikací.

Výsledkem je konečný produkt, o němž víte, že vznikl díky uvědomělému využití zdrojů, vědy a norem – třem pilířům Seed to Seal.

Dodržují se globální předpisy, jež obsahuje povinný soubor směrnic a zásad. 

Pro společnost Young Living je čistota a účinnost tím nejzásadnějším, proto se tým pro výzkum a vývoj zabývají novými metodamy testování, které pomáhají zajistit kvalitu produktů.

Etický kodex

Zásady a postupy

Protikorupční politika

Příručka zaměstnance

Dodržení environmentální politiky

Esenciální oleje 1
Esenciální oleje 2

Objevte kouzlo přírody v lahvičkách olejů Young Living

Tyto aromatické, 100% čisté esenciální oleje získávané parní destilací, lisováním za studena nebo sběrem pryskyřice jsou skvělými partnery pro radost, uvolnění napětí, ale i ucpaného nosu nebo osvěžením pro vaše buňky.  

Esenciální oleje jsou známé již tisíce let. Používají se nejen ke kosmetickým účelům, ale také pro své účinky duchovního a citového povznesení. 

Díky citlivému zpracování lisováním či parní destilací, jsou oleje účinnější než rostliny, ze kterých se získávají. 

 

Peppermint – Máta peprná

Tento esenciální olej disponuje nezaměnitelnou vůní, ale jeho velkou předností je možnost rozptýlení do ovzduší a vytvoření tak příjemné atmosféry a dopomáhá soustředění při každodenních činnostech. 

Může být aplikován lokálně pro navození chladivého, lehce štiplavého pocitu na kůži, který má uklidňující účinky po fyzické aktivitě. 

Použití:

  • Zklidnění unavených svalů
  • Při rozptylování v místnosti podporuje soustředění
  • Lze smíchat se šamponem a docílit osvěžujícího prožitku
  • Při inhalaci povzbuzuje

Množství: 15 ml

 

Esenciální oleje 3

Lemon – Citrón 

Esenciální olej vyznačující se silnou a čistou citrusovou vůní, která oživuje a pozvedá. Olej obsahuje 68 % silného antioxidantu d-limoneu. Smíchaný s vodou má příjemně osvěžující účinek. 

Upozornění: V případě, že je aplikován na pokožku, je třeba se v příštích 72 hodinách vyvarovat přímému slunci nebo ultrafialovému záření. 

Množství: 15 ml

 

Esenciální oleje 4

Orange – Pomeranč

Silný esenciální olej, který má bohatou citrusovou vůni. Jeho velkou předností je pozvednutí mysl a zároveň umí uklidnit. 

Pomeranč přináší pocit klidu a štěstí. 

Upozornění: V případě, že je aplikován na pokožku, je třeba se v příštích 72 hodinách vyvarovat přímému slunci nebo ultrafialovému záření. 

Množství: 15 ml

 

Esenciální oleje 5
Esenciální oleje 2

Kdykoli držíte lahvičku našich silných esenciálních olejů, máte v rukou čistý výtažek z přírody!“

Abyste znovu objevili klid, rovnováhu a radost, používejte tyto esenciální oleje a směsi k rozptylování, ve zklidňujících koupelích, při masáži, k inhalaci nebo je nanášejte lokálně

Pro objednání nás kontaktujte

+420 702 460 249

info@waterfuture.cz

Forum Karlín - Work Lounge, Pernerova 51, Praha

Nyní je čas navrátit se zpět k přírodě

V průsečíku špičkového výzkumu a tradiční moudrosti vám přírodní řešení společnosti Young Living umožňují omezit kontakt s chemikáliemi, obohatit váš život a získat zpět vaši přirozenou krásu.

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!