LAHODNÝ, ČISTĚ PŘÍRODNÍ, ŽIVÝ
A PŘIROZENĚ PERLIVÝ NÁPOJ

TiBiRa®

Potřebujete poradit?

Možství probiotik: 

47 000 biliónů na 100ml

PETR PŘECECHTĚL

Petr Přecechtěl zakladatel společnosti Tibira, který se v 55 letech vytvořil bezkonkureční lahodný živý nápoj, který obsahuje 1014 probiotických kultúr na 100 ml nápoje..

RODINNÁ FIRMA

TibiRa s.r.o. je malá rodinná firma z Hané. Produkce přírodních nápojů pozitivně působících na lidský organismus je naplněním vyššího smyslu jejich práce. Nadšení, radost a energie, se kterou nápoje vyrábí, jsou hodnoty, které se přenášejí na všechny, ať už je budou pít pravidelně nebo jen ochutnají.

CO JE TiBiRa®?

CHUŤ

 • Lahodná specifická chuť je výrazná, osvěžující, příjemně perlivá s jemnou, lehce ovocnou vůní. V průběhu času se mění – vyvíjí, a to od sladší do kyselejší a více perlivější. Najděte si v ní tu svoji!

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

 • Respektujeme uvědomělý přístup k životnímu prostředí, proto jsou všechny skleněné obaly vratné. Také v celém provozu používáme jen ekologické a přírodně odbouratelné prostředky.

ZDRAVOTNÍ ÚČINKY

 • Dle současné legislativy EU nesmíme uvádět žádné výživové a zdravotní informace, které by mohly vzbudit dojem zdravotních nebo léčebných účinků, přestože jsou prověřeny zkušenostmi mnoha generací.

RUČNÍ VÝROBA

 • Výrobní proces probíhá výhradně ručně s hlubokou pokorou k přírodě a jejím darům.

PROBIOTIKA

 • Tibi produkují unikátní množství tisíců miliard přírodních probiotik ve 100 ml nápoje.

FERMENTACE

 • Prastarý způsob zpracování přeměňuje organické látky na látky jednodušší, pro nás podstatně stravitelnější, bohaté na lépe využitelné vitamíny, minerály, sacharidy a velmi vzácné látky, které se v běžných potravinách téměř nenachází.

ŽIVÁ VODA

 • Má zásadní pozitivní vliv na lidské zdraví, připomíná svými hodnotami vodu z ledovců nebo horských bystřin a je zdrojem výjimečných bioenergetických a chuťových vlastností tohoto nápoje.

PERLIVOST

 • Fermentací vzniká přírodní CO2, který se díky živosti nápoje nepřestává tvořit a podporuje tak specifickou chuť nápoje. Nápoj je v láhvi pod tlakem, proto je potřeba otevírat velmi opatrně.

OBALY

 • Je plněna pouze do skla. To je nezbytné pro uchování jejích výjimečných vlastností. Distribuujeme ve 2, 3, 5 litrových demižonech.

BEZ CHEMIE

 • Neobsahuje žádná barviva, zchutňovadla či stabilizátory, není chemicky konzervovaná.

TIBI

 • Starobylé symbiotické kultury bakterií a kvasinek známé jako vodní kefír, japonské mořské krystaly, živá zrnka, indická mořská rýže, tibicos či tibi krystaly se nachází po celém světě.

SKLADOVÁNÍ

 • Uchovávejte v lednici v uzavřeném skleněném obalu. Nedoporučujeme skladovat v plastových lahvích vzhledem k neustálé produkci přírodního CO2.

TECHNOLOGIE UZDRAVENÍ VODY

 • Voda ošetřená světově unikátní technologií STABFOR® je živá, mikrobiálně čistá a stabilní, energeticky harmonizovaná.

ČISTĚ PŘÍRODNÍ – ČERSTVÁ

 • TibiRa není filtrovaná ani pasterovaná, neprošla tepelnými úpravami, proto je chuť garantovaná pouze krátkou dobu.

SEDIMENT

 • Není na závadu, naopak je výrazem pulzujícího života.

Zažijte TiBiRu®

Potřeřebujete pro váš evant, oslavu nebo jako dárek něcoě jedinečného, speciálního? Zkuste náš nápoj. Nebojte se trefit do černého, protože s tímto lahodným nápojem s takovou probiotickou náloži nešlápnete vedle. Svět se mění, proto TiBiRa®

.

Živá kultura v jednom loku

Očistný proces v živém prostředí. Tibira®

je živý nápoj, který blahodárně působí na zdraví člověka.

Lahodná specifická chuť je výrazná, osvěžující, příjemně perlivá s jemnou, lehce ovocnou vůní. V průběhu času se mění – vyvíjí, a to od sladší do kyselejší a více perlivější. Najděte si v ní tu svoji!

Začali jsme s vodou, pokračujeme s krystalem …

Přemýšlíte nad tím, jak změnit prostředí ve vaší firmě nebo doma? Máme skvelý recept. Zašnětě ve svém těle! A to  přirozeným způsobem. Dovolte oživit váš pitný režim o tento zdravý a blahodarný nápoj.

Ochutnat můžete jak TiBiRu®

, tak naši vodu z jednotky Stabfor.

,,Místo kde život teče proudem“

LAHODNÝ, ČISTĚ PŘÍRODNÍ, ŽIVÝ A PŘIROZENĚ PERLIVÝ NÁPOJ SPECIFICKÉ CHUTI

Zažij TiBiRu®!

ADRESA

PERNEROVA 51,

PRAHA 8 – K ARLÍN

18600

TELEFON

+420 702 460 249

ZAŠKRTNĚTE

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!