čistá pitná voda na cestách

Mobilní filtr

Filtr na skleněné lahve

Čistá a nezávadná voda. Kdekoliv a kdykoliv s filtrem s duší.

Se Soulfilterem nyní ušetříte ještě více plastů a peněz. Už nemusíte kupovat balenou vodu – ať už cestujete doma nebo na cestách! Vodní filtr pro lahve Soulbottles spolehlivě vyčistí bakterie, viry, chlór, nečistoty a mikroplasty – více než většina komerčně dostupných filtrů. A to vše bez odstranění jakýchkoli minerálů. Je to magie! Je to fyzika(1) 🧙Kromě fyziky také roky výzkumu: Soulfilter byl vyvinut společně se zkušeným partnerem FAIRCAP a testován nezávislými instituty.

Specifikace SoulFiltr

Mobilní řešení na pitnou vodu na naše skleněné lahve na cesty

99,9%  všech virů – např:

Rotavirus, Norovirus, Žloutenka typu A

99,99 % všech bakterií – např.:

E-coli, Salmonela, Shigelóza

Parazity – např.:

Giardiáza, Amebae, Cryptosporidium

Zlepšuje chuť a čich

SoulFiltr

Usazeniny a zákal – např:

Mikroplasty, Koloidy, Písek

Chemikálie a zbytky – např.:

Chlór, Benzen, Chloroform

Těžké kovy – např.:

Železo, Arsen, Chrom

Minerály jsou ponechány

Šetři plasty i peníze s našim filtrem s duší

Filtr na vodu

Specifikace

Filtrační materiál. Nano oxid hlinitý a aktivní uhlí na netkané membráně. 100% recyklovanýpolypropylen. Zavírání a rukojeť. Nerezová ocel. Náustek a hadička. Silikon. 

Hmotnost 90 g. Velikost pórů 1,5 μm

Filtr s duší

SILIKON a POLYWAT – to není plast?

„Nefiltrovaná pravda: ano. Přiznáváme, že je to úplně poprvé, co vyvíjíme produkt s plastem. Naše produkty vyrábíme  takudržitelně, jak je to jen možné, jsme opravdoví šprti, když na to přijde. 🤓Ale aby byl soulfilter hygienický a funkční, musí být vyroben z plastu: Kryt filtru je vyroben z recyklovaného polypropylenu a náustek a trubice jsou vyrobeny ze silikonu (3).Oba materiály jsou bez škodlivých látek a nezávadné při styku s potravinami. Kromě toho je potřeba vyměnit pouze patronu, když filtr dosáhne své maximální filtrační kapacity.I když ve výrobním procesu používáme plasty, ušetříte s dušením filtrem 300x více plastu(4), než kdybyste kupovali balenou vodu v plastu!.“

Jak dlouho soulfiltr vydrží?

Vystačí až na 300 l kohoutkové vody nebo 150 l přírodní vody. Pokud tedy počítáte s cca 2 l vody z kohoutku denně, vystačí vám to přibližně na 150 dní (5 měsíců).

Jaký se používá materiál?

Silikon se vyrábí z křemíku (křemenného písku) a syntetických polymerů, není na bázi ropy a není přírodním produktem. Je extrémně odolný a velmi robustní. Neuvolňuje žádné mikroplasty. Recyklovaný PP (polypropylen): 100% recyklovaný plast, který původně sloužil jako obal v medicíně. Použitý pouze jednou, má perfektní vlastnosti.

Jaký se používá materiál?

Na 300 l čisté pitné vody je potřeba 200 1,5l PET lahví. To je asi 6 kg plastu. Náplň soulfiltru má naproti plastovým lahvím pouze přibližně 20 g plastu. Se soulfilterem spotřebujete asi 300x méně plastu než s balenou vodou v plastových lahvích. Navíc ušetříte spoustu zdrojů a CO2 při nákupu vody (např. při těžbě, plnění a dopravě). Materiál dušefiltru je také recyklovatelný.

Z čeho se Filtr s duší skládá?

Soulfilter se skládá z velmi jemných pórů (1,2-1,5 mikronu) tkaniny, přes kterou je nasávána voda. Pro účely filtrace jsou organismy klasifikovány podle velikosti, přičemž viry jsou nejmenší (0,05 mikronu), bakterie 0,5 mikronu a prvoci 5 mikronů. Možná vás napadne: Proč jsou viry a bakterie filtrovány, když jsou menší než otvor pórů? Důvodem je, že náš filtr využívá velmi inovativní technologii. Konkrétně elektrostatická adsorpce. Proč? Díky krystalické struktuře ve filtračním médiu (tkanině), která generuje silný kladný náboj, jsou viry a bakterie adsorbovány. To je způsobeno jejich negativním nábojem.

Jak filtr s duší funguje?

zdroj: WHO/UNICEF Joint Monitoring Programm

Zeptejte se nás

Zaškrtněte

Děkujeme

 

Děkujeme, že jste došli až sem. Rádi bychom vám poskytli veškeré informace i přes telefonní hovor. Prosíme, neváhejte se nás obrátit a my vás budeme obratem kontaktovat.

Water Future
info@waterfuture.cz

+420 702 460 249

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!