Zajímavosti světa

 

Produkty

Odebírat zprávy

Rozhovory

Water Future s.r.o.

ušetřeno vody

ušetřeno peněz

Zpravodajství

Informujeme vás 

Plastová Planeta

V posledních několika měsících se v médiích velmi často upozorňovalo na celosvětový problém s plasty nejen v přírodě, ale i v oceánech. Nejen že se jedná o neestetickou část, kdy místo v moři se koupete mezi odpadem, ale hlavně to má šílený dopad na ekologii obecně. Je to velká hrozba pro rostliny, živočichy i lidstvo samotné.

Bez Plastu

Pít čístější vodu

Voda je médium

Voda je primární médium, jehož prostřednictvím cítíme důsledky změny klimatu. Dostupnost vody je na mnoha místech stále méně předvídatelná a zvýšený výskyt povodní hrozí zničením vodních bodů a hygienických zařízení a znečištěním vodních zdrojů.

V některých regionech sucho zhoršuje nedostatek vody, a tím negativně ovlivňuje zdraví a produktivitu lidí.  

Jak žít zdravěji

Současným trendem je zdravý životní styl, který spočívá ve zdravém stravování, dostatku pohybu, dostatečném odpočinku, dostatku času pro sebe, dostatku všeho.. ale pokud jste běžným člověkem se zaměstnáním, dětmi, partnerem říkáte si, kde na to vše vzít čas a někdy i energii? 

Zdravá voda

šetřit ropu

Ropa – krev Země

Ropa je jedním z největších energetických zdrojů. Je to tmavá olejovitá kapalina. Někdy se jí říká “krev Země”. Její spotřeba je velmi vysoká, pohybuje se v miliardách tun. První ropný vrt byl proveden v roce 1859 pomocí starého parního stroje v americkém městečku Titusville státu Pensylvánie.

čistá voda z kohoutku

Jaká je voda, než jí máme v kohoutku? 

V hrubém slova smyslu se voda skládá ze tří základních složek: zdroje/dodávky, její úpravy a distribuci uživatelům. Voda se ze zdroje přivede do čistírny pomocí potrubí či akvaduktů a to přes tlakové nebo otevřené kanály. Po úpravě vstupuje přímo do distribučního systému a je dopravována pomocí přívodních potrubí. 

Zeptejte se nás

9 + 15 =

Work Lounge Karlín
info@waterfuture.cz

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!