reference klientů – DOMÁCNOST

Přiznám se, že jsem ze začátku byla velmi skeptická a trvalo nějaký pátek, než jsem se rozhodla jednotku zakoupit. První dva týdny po instalaci jsem nic nepociťovala, ale zhruba po 3 týdnech, když jsem si během dne koupila svojí oblíbenou “značkovou” vodu, chutnala nějak jinak. Nyní si zvykám brát si s sebou vodu z domova na celý den, neboť i já, laik, poznám rozdíl v chuti. Kohoutková voda nebo moje dřívější oblíbená voda ve skle má pro mě nyní zvláštní pachuť. Nevím, jak je to možné, ale mám pocit, že voda z jednotky Stabfor zasytí, takže když mě večer honí mlsná, daří se mi to přepít 🙂 Děkuji moc sl. Cermanové za milý, trpělivý a profesionální přístup.

Jednotka Stabfor® S

Tereza Jirsíková

Koupili jsme chalupu s kopanou studnou, voda v ní dle rozboru byla celkem v pořádku až na koliformní bakterie. Rada zněla, dejte dvakrát do roka dvě odměrky Sava a zbavíte se jich. Činili jsme dle doporučení. Po nějaké době se mi objevily zarudlé fleky po celém těle, svědily a vypadaly hrozně. Vypozoroval jsem, že nejhorší stav je po víkendu, kdy jsem pil vodu z naší studny. Nechali jsme udělat další rozbor, zda se do vody nedostaly pesticidy s nedalekého pole. Výsledek stejný jako při prvním rozboru, koliformní bakterie byly přítomny. Shodou šťastných náhod mi byl doporučen Bionanostop. Nejdříve mě zarazila cena. V porovnání se Savem trochu vysoká. Kateřina Cermanová mně ale vysvětlila, na jakém principu Bionanostop funguje a ujistila mě, že vodu pročistí dokonale na dva roky. Co je důležitějšího než čistá, kvalitní voda, řekl jsem si a Bionanostop do naší studny dle návodu nalil. Brzy moje kožní problémy začaly ustupovat, až zmizely úplně. Voda navíc získala i na chuti, je taková hebká i když obsahuje hodně minerálů. Vřele doporučuji.

BIONANOSTOP®

Karel Pffefer

U společnosti Water Future jsem pořídil zařízení Stabfor. Zařízení nechal jednoduše zapojit, takto upravenou vodu používáme v celém domě a samozřejmě jako pitnou. Od té doby se nestačím divit! Voda je úplně jiné kvality, je chutná, jemná, absolutně bez nějakého zápachu, netvoří se nám fleky od vodního kamene, automatický kávovar nevyžaduje tak často odvápnit a mohl bych jmenovat dál. Nejviditelněji to bylo vidět na trávníku, kde jsem měl vypálený flek od slunce, trávník byl celkově plný vyschlých, „mrtvých“ míst, ale již po 5dnech závlahy vodou upravenou zařízením Stabfor úplně ožil a je krásně zelený viz.foto! Už si na cestách nekupuju vodu, ale mám ji vždy jen z domu a těším se, že se zase napiju! Za to vše děkuji a jsem strašně vděčný úžasným děvčatům z Water future, bylo to osudové setkání, které mě a mé rodině zlepšilo zdraví a život!

Jednotka Stabfor® S

Tomáš Kadula

Jednotku Stabfor jsme pořídili v dubnu do rodinného domu poblíž Prahy. Prakticky ihned jsme začali vnímat jinou chuť vody oproti standardní chlorované, co nám tekla z řádu. Je mnohem jemnější, příjemnější na pití. Přistihli jsme se, že od té doby pijeme mnohem více čisté vody, než dříve. Má to ale i své „vedlejší účinky“ – skoro nikde už nám voda nechutná, když nám ji nabídnou. Vozíme si „naši upravenou“ vodu s sebou v lahvičkách. Další účinek je poznat tak, že v karafách a skleničkách se netvoří film (sliz nebo jak to nazvat), když se zapomene nedopitá voda vylít. Také máme dvě kočičky, které mají fontánu na pití, kde cirkuluje voda. Před instalací jednotky bylo třeba měnit vodu nejpozději po 14ti dnech a i tak byla celá fontána oslizlá a musela se důkladně omýt prostředkem na nádobí před dalším naplněním čistou vodou. Nyní s upravenou vodou stačí vodu měnit po měsíci a i tak se na stěnách prakticky žádný sliz nevytvoří. Jsme rádi, že jsme si jednotku pořídili. Jsme s ní velmi spokojení a doporučujeme ji i dalším lidem.

jednotka stabfor® S

Jiří Chmelař

Navštivte náš e-shop

Jednotka Stabfor
cista voda na piti
Designové lahve SoulBottles

Zeptejte se nás

Zaškrtněte

Water Future
info@waterfuture.cz

+420 702 460 249

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!