KLÍČ KE ZDRAVÍ

ČISTÁ VODA

Voda ovlivňuje celý náš život a je jen na nás, jakou kvalitu života si zvolíme.

(New Human Solution s.r.o.)

více informací

Voda je nejdůležitější složkou lidského těla – tvoří 95 % všech našich molekul 

Často si neuvědomujeme, jak důležitou roli voda v našem životě hraje, protože ji považujeme za běžnou a hlavně dostupnou tekutinu. Řešíme množství tuků, vitaminů, minerálů či stopových prvků, ty však tvoří “jen” 5 % našich těl, ale co samotná voda?

Voda jako základní stavební látka

Vodu potřebujeme ke správnému fungování metabolismu, k zajištění všech procesů v našem organismu. Tělo ji využívá např. pro termoregulaci, odvádí toxické látky, pomáhá trávení, ale také k celkové regeneraci organismu.

Voda jako základní bio-informační prvek přírody

Z pohledu kvantové fyziky tvoří propojení vody mezi přírodou a lidským tělem velmi silné pouto. Vždyť 2/3 povrchu Země tvoří oceány, dále pak řeky, jezera, voda v půdě, rostlinách a živých organismech. Kvalita vody tak jednoznačně ovlivňuje naše bytí. I proto musíme být s přírodou a vodou ve vzájemné harmonii. Co do přírody posíláme, to se nám vrátí.

Čistá voda pozitivně ovlivňuje naše zdraví

Často řešíme, kolik litrů vody máme denně vypít, ale nad kvalitou vody se většinou vůbec nepozastavíme.

Vodu nejen pijeme, ale sprchujeme se jí. Při mytí se pokožkou do těla vstřebává až 70 % všech látek v ní obsažených, a to přímo do krevního oběhu a následně orgánů. A když říkáme všech, máme na mysli ty zdraví prospěšné i ty toxické. A to stojí za zamyšlení. Nezmínili jsme další běžné použití vody na vaření, mytí nádobí, praní, zalévání květin a zahrádek. Zpětný koloběh vody pak ovlivňuje kvalitu potravin, které konzumujeme. Voda je v nás, je všude kolem nás a my bychom jí měli věnovat naši pozornost.

Pijte čistou a mikrobiálně stabilizovanou zdravou pitnou vodu z jednotky STABFOR

  • výborná chuť vody jako z přírody
  • bez chemie, hormonů, chlóru, pesticidů
  • zlepšení vitality, prospívá pokožce a zažívání (zpětná vazba klientů)
  • zachovává zdravý obsah minerálů
  • mikrobiálně vodu stabilizuje (nevytváří se povlak na lahvích, armaturách)
  • upravuje pH vody
  • eliminuje usazování vodního kamene

Jednotka Stabfor

O společnosti New Human solution

Společnost New Human Solution s.r.o. vznikla v roce 2015 s cílem rozšířit vyvinuté a realizované nanotechnologické aplikace pro potřeby lidstva v oblasti ekologického hospodaření se zdroji planety Země.

Do společnosti byly vloženy ,,strategické technologie a know-how“, které současně vznikaly za spolupráce jednotlivých firem, a s akreditovanými výzkumnými pracovišti po dobu 27 let.

Technologie řeší min. 98% problémů vznikajících činností mikroorganismů, od všech chorob zemědělských plodin po vodu (zdroje, rozvody, sklady, technologické okruhy a jiné…).

Zeptejte se nás

Zaškrtněte

Water Future
info@waterfuture.cz

+420 702 460 249

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!