Portfolio produktů

01

Šetřiče na vodovodní baterie

Šetří studenou i teplou vodu, energie a životní prostředí. Jsou antivápenné, komfortní, nastavitelné s 5 letou zárukou. Šetřiče lze snadno nastavit na 4/6/8/10/12/14l/min. Z výroby jsou nastaveny na průtok 6l/min a běžně tak každý ušetří asi 10000litrů vody ročně. Zlatá řada šetřičů pro milovníky luxusu bez kompromisů (jedná se o imitaci zlata).

Produkty 1
Produkty 2

02

Čistá a zdravá voda

Unikátní jednotka založena na inovativních technologiích, která má za úkol ochránit vodu před rozvojem a činností mikroorganismů. Zároveň zamezuje tvorbě biofilmu a snižuje tvorbu vodního kamene. 

Jednotka harmonizuje vodu. 

03

Ionizovaná, alkalická voda

Od roku 1974 je Enagic průkopníkem a inovátorem v technologiích ionizace vody alkalickou vodou. Integrací vědeckého výzkumu s vynikajícím japonským zpracováním systémy Enagic Kangen Water® zvyšují nejdůležitější životní zdroj přírody, vodu, po celém světě.

Produkty 3
Produkty 4

04

Designové lahve Soul Bottles

Lahve navrhnuté celosvětovými designeri.

 Každá lahev je plná inspirace.

Jsou netoxické, bez plastu, ze skla a klimaticky neutrální, bez znečišťujících látek a plastů. 

05

Binchotanová tyčinka

Filtrujte a alkalizujte vodu

Před stovkami let Japonci objevili úžasné vlastnosti a výhody Binchotanského uhlí. Toto čisté uhlí může absorbovat nečistoty, osvěžit a regulovat vzduch a vyrovnávat hladinu energie.
Celé Binchotanové tyčinky lze umístit do vody, aby se očistily a odstranily chemikálie a těžké kovy, které se nacházejí ve vodovodní vodě.

Produkty 5
Produkty 6

06

Esenciální oleje

Tyto esenciální oleje využívají miliony lidí na celém světě a nejen díky tomu společnost YL velmi dbá na přísné normy a přísné plnění daných specifikací. Výsledkem je konečný produkt, o němž víte, že vznikl díky uvědomělému využití zdrojů, vědy a norem – třem pilířům Seed to Seal.

Zeptejte se nás

Zaškrtněte

Water Future
info@waterfuture.cz

+420 702 460 249

Přihlaste se k odběru

Přihlaste se k odběru

Připojte se k našemu mailing listu a dostávejte nejnovější zprávy a aktualizace od našeho týmu.

You have Successfully Subscribed!